Stalo nam je do Vaše privatnosti i do boljeg korisničkog iskustva. Budući da i njegovi partneri koriste kolačiće, dužni smo Vas na to upozoriti i zatražiti Vašu privolu. Više o kolačićima pročitajte ovdje: Pravila privatnosti. Pročitajte i Uvjete korištenja. Nastavkom korištenja ovih stranica, prihvaćate naša Pravila privatnosti i Uvjete korištenja.
Što su kolačići i zašto ih koristimo?
Kolačići su male računalne datoteke koje program šalje Vašem pregledniku. Služe nam da omogućimo korisnicima sigurno pretraživanje našeg sadržaja (zaštita od spama), sudjelovanje u anketama, komentiranje itd. Također, koristimo kolačiće naših partnera za vođenje statistike posjećenosti i prilagođeni prikaz oglasa. Naši kolačići su potpuno bezopasni za Vaš uređaj, možete ih lako obrisati u bilo kojem trenutku.
Ako prihvaćate naša Pravila privatnosti i Uvjete korištenja, kliknite "Prihvaćam" i nastavite uživati u sadržaju. Ako, pak, ne prihvaćate, onda nemojte koristiti ove stranice.
mladi
(FOTO: vasezdravlje.com)
Prosječni mladi Hrvat ili Hrvatica živi s roditeljima, nezadovoljni su kvalitetom života, nezaposleni. I ove godine na vrhu smo eurostatove ljestvice, kada je u pitanju život s roditeljima. U prosjeku Hrvati svoje obiteljske domove napuštaju s visokih 34 cijelih 7 godina, a Hrvatice s 32. Što je i najveći prosjek od 2017. godine.
"S roditeljima je lagodno, kod roditelja imamo sve oprano, skuhano, kod njih je najljepše. Ali potreban je taj prijelaz kad bi mi se zapravo trebali osamostaliti", govori Luka za Dnevnik.hr.
No nije sve tako crno. Iznad europskog prosjeka smo kada je u pitanju zdravlje, a iprema stupnju obrazovanja mladi Hrvati kotiraju dosta visoko. Sustavna podrška ono je što im ipak najviše nedostaje.
Više o problemima mladih doznajte u ovdje.
(IZVOR: www.dnevnik.hr)